سبد خرید شما خالی است.

درباره ما درباره ما

صفحه

درباره ما

درباره ما

شرکت تولیدی کیش طلا با مدیریت آزادی نزدیک به سه دهه است که در راستای ساخت و فروش انواع مدل های به روز طلا اعم از سرویس، انگشتر، دستبند، نیم ست و … در بازار بزرگ تهران در بخش طلا و نقره به صورت عمده فعالیت دارد.

KISH TALA

خرید به صورت نوین و مطمئن

برای مناسبت های طلایی به وقت خود ارزش طلا هدیه بدهید

برند کیش طلا با حفظ کیفیت محصولات خود در خرید های اینترنتی (از وب سایت kishtala)  و همچنین قیمت مناسب تر و سهولت بیشتر، فعالیت خود را در عصر تکنولوژی ارتقا داده است.به لطف و عنایت خداوند بزرگ از لحاظ کیفیت، استاندارد بودن عیار و مناسب بودن قیمت، در روند تولید داخل نقش به سزایی ایفا کرده است. شرکت تولیدی کیـش طـلا توانسته است مدل های جدید و پیشگام را با استفاده از تکنولوژی پرینت های سه بعدی با کمیت بالا پشتیبانی کند.

هم اکنون نیز به صورت فعال تر و با مدل های خاص تر، حاضر به ارائه ی خدمات متنوع برای مردم عزیزمان هستیم. لذا با حمایت مردم، عنایت خداوند و تلاش برای تولید و برند سازی داخلی و صادرات محصولات، ایرانی آبادتر را آرزومندیم.

 

از آنجایی که تنوع روز افزون مدل های طلا باعث شده است که خریداران عزیز برای انتخاب طلا طبق سلیقه ی خود نیاز به زمان زیادی داشته باشند و گرفتاری های روزمره و مشکلات سفرهای شهری برای مراجعه به طلا فروشی های مختلف، مجالی برای این کار را به آنها نمی دهد؛ لذا شرکت کیش طلا محصولات خود را در انواع و اقسام مختلف به صورت اینترنتی عرضه کرده و امکان خرید مستقیم و بدون واسطه را برای مشتریان خود ایجاد کرده است تا بتواند بدین وسیله گامی در جهت خرید آسان و مطمئن برای مشتریان خود بردارد.