سبد خرید شما خالی است.

۱۵ مدل برتر حلقه ازدواج ست در پاییز امسال (حلقه ازدواج ۲۰۲۰) ۱۵ مدل برتر حلقه ازدواج ست در پاییز امسال (حلقه ازدواج ۲۰۲۰)

آخرین اخبار و مطالب در مورد طلا و جواهر

صفحه

اخبار و مقالات

۱۵ مدل برتر حلقه ازدواج ست در پاییز امسال (حلقه ازدواج ۲۰۲۰)
۳۱ شهریور ۹۹ اخبار

۱۵ مدل برتر حلقه ازدواج ست در پاییز امسال (حلقه ازدواج ۲۰۲۰)

قصد خرید حلقه ازدواج ست دارید؟ در حال تحقیق و سبک و سنگین کردن انواع حلقه های ازدواج موجود در بازار هستید؟ به دنبال قیمت حلقه ازدواج ساده و سنگ دار هستید؟ میخواهید بدانید که چگونه باید حلقه خرید. این مقاله را بخوانید و تصاویر درج شده در آن را با دقت مشاهده کنید تا هم به پاسخ سوالات مطرح شده در این مقاله برسید و هم برای خرید حلقه ازدواج طلا ست الگو برداری کنید.

۱۵ مدل حلقه ازدواج ست تابستان امسال (حلقه ازدواج ۲۰۲۰)

هرچند که هزینه و قیمت حلقه ازدواج این روزها سر به فلک کشیده و سخت بتوان با درآمدهایی که اغلب افراد دارند مدل ایده آل و دلخواهمان را بخریم اما در هر صورت میتوان با هر شرایط اقتصادی و مالی حلقه ازدواج ست خرید. در ادامه ما ۱۵ مدل برتر حلقه ازدواج ست از ساده ترین تا طرحدارترین و نمونه های گران را درج کرده ایم. امیدواریم مدل های زیر (حلقه ازدواج ۲۰۲۰) بتوانند به چیزی که شما میخواهید بخرید نزدیک باشد و یا دست کم از آن ها جهت خرید حلقه الگو بگیرید.

حلقه ازدواج ساده بگیرم یا طرح دار و سنگ دار؟

جواب این سوال خیلی ساده است. چرا؟ چون همه چیز به توانایی مالی و هزینه ای بستگی دارد که برای خرید حلقه ازدواج ست کنار گذاشته اید. اگر دستتان باز است و میتوانید پول زیادی هزینه کنید چرا که نه! حتما یک جفت حلقه همه چیز تمام، شیک و حتی سنگ دار بخرید. اگر هم بیشتر هزینه را بری مراسم ازدواج خودتان کنار گذاشته اید و قصد ندارید هزینه زیادی برای خرید حلقه ازدواج ست بپردازید تنها یک جفت حلقه بسیار ساده و ظریف بخرید.

آیا حلقه ازدواج عروس و داماد باید دقیقا مشابه هم باشد؟

سابق بر این و در سالهای دور داشتن حلقه مرسوم بوده اما دقیقا مشابه هم نبوده اند. حتی ممکن بود دو نفر حلقه داشته باشند اما از جنس فلزات دیگر. اما این روزها رسم اینگونه است که هر دو حلقه داماد و عروس شبیه هم دیگر است. معمولا حلقه داماد کمی بزرگتر و حلقه عروس ظریفتر و کوچکتر است. با این وجود اگر دوست دارید هر کدام از شما حلقه جداگانه داشته باشید منعی وجود ندارد. اما لذت دست در دست هم بودن عروس و داماد به این است که حلقه های مشابهی داشته باشند. اگر هر دو حلقه عین هم نیستند هیچ ایرادی ندارد تنها کافیست که مشابه هم باشند. برای مثال هر دو زرد یا سفید یا رزگلد باشند. هر دو نگین و سنگ دار باشند یا یک طرح خاص داشته باشند.

قیمت متوسط حلقه ازدواج ۲۰۲۰ چقدر است؟

برخلاف سوال بالا که پاسخ ساده ای داشت پاسخ به این سوال کمی سخت است. چرا؟ چون قیمت طلا دست کم در کشور ما هیچگاه ثابت نیست و نه تنها کاهش  نمیابد که هر لحظه به صورت صعودی در حال افزایش است. بنابراین در قیمت حلقه ازدواج ست را باید بر اساس قیمت لحظه ای طلا حساب کرد. اما اگر بخواهیم یک محدوده قیمت به شما بدیهیم برای خرید یک جفت حلثه بسیار ساده و ظریف باید چیزی بین ۴ تا ۸ میلیون تومان هزینه کنید. البته قیمت طلا هر روز بیشتر میشود.

اگر حلقه طلا نخرم چه میشود؟

خرید و به دست کردن حلقه یک رسم کهن است و بهتر بگوییم یک نماد است. نماد تاهل و نشان شدن. داشتن حلقه شاید مشکلی نداشته باشد اما بهتر است که حتما اقدام به خرید آن ها کنید. داشتن حلقه ازدواج ست نه تنها نشان میدهد شما متاهل هستید بلکه یک سرمایه بزرگ ایت که همیشه با شما است. بنابراین حتی اگر وضعیت مالی زیاد خوبی ندارید یک جفت حلقه ست ساده با هزینه کمتر تهیه کنید.

از کجا باید حلقه ازدواج بخرم؟

اگر هنوز حلقه نخریده اید و یا نمیدانید کجا با قیمت مناسب حلقه بخرید میتواند به فروشگاه اینترنتی ما سری بزنید. ما نه تنها ست حلقه ازدواج بلکه تعداد زیادی محصولا و جواهرات طلا داریم که با قیمت مناسبی در خود سایت به فروش میرسند. برای مشاهده شماره های تماس و مجوزهای فروش اینترنتی کیش طلا حتما سری به صفحه اصلی بزنید. اگر در این خصوص مشاوره میخواهید میتوانید با ما تماس بگیرید تا به شما کمک کنیم از میان محصولات فروشگاه یک جفت حلقه ازدواج ۲۰۲۰ خوب انتخاب کنید.

نظرات شما

لطفا اطلاعات زیر را کامل پر کنید

ایمیل شما نمایش داده نمیشود

وارد کردن وارد ستاره دار الزامی است