سبد خرید شما خالی است.

بهترین مدل گوشواره طلا ۲۰۲۰ بهترین مدل گوشواره طلا ۲۰۲۰

آخرین اخبار و مطالب در مورد طلا و جواهر

صفحه

اخبار و مقالات

بهترین مدل گوشواره طلا ۲۰۲۰
۴ مرداد ۹۹ اخبار

بهترین مدل گوشواره طلا ۲۰۲۰

گوشواره ها یکی از قدیمی ترین جواهرات در میان خانم ها هستند. جالب اینجا است که اولین استفاده کننده ها از این جواهرات مردان بوده اند و به مرور زمان اکنون اغلب تنها زنان از گوشواره ها استفاده میکنند. هر ساله طرح ها و مدل های  گوشواره ها مخصوصا گوشواره طلا تغییر میابد و اگر در اینترنت انواع مدل گوشواره طلا ۲۰۲۰ را سرچ کرده باشید متوجه میشوید که تعداد طرح های جدید و مدرن امسال با سال های گذشته بسیار متفاوت و زیباتر است.

این مقاله را بخوانید و ببینید تا با برترین و بهترین مدل گوشواره ۲۰۲۰ آشنا شده و چند نکته کوتاه درباره خرید این جواهرات طلا بیاموزید. این مقاله تا پایان سال ۲۰۲۰ همچنان ممکن است آپدیت شود و نمونه های جدیدتر گوشواره در همین مقاله درج شود. اگر مدل های زیر را دوست نداشتید حتما باز هم به همین صفحه سر بزنید.

۲۰ تا از بهترین مدل های گوشواره طلا ۲۰۲۰

مطابق معمول همیشه برویم سراغ تصاویر جدیدترین مدل های محصولات صنعت طلا  جواهرات. اینبار مدل های جدید گوشواره را برای دوستداران طلا و جواهر آماده کرده ایم. این شما و این ۲۰ مدل برتر گوشواره که امسال یعنی در سال ۲۰۲۰ بسیار ترند و مورد توجه هستند. امیدواریم بتوانید به خوبی از این تصاویر الگو گرفته و در خرید گوشواره طلا موفق باشید.  اگر در خصوص هر کدام از گوشواره ها نظر خاصی دارید و یا میخواهید به صورت اختصاصی برای شما طراحی و ساخته شوند حتما با ما تماس بگیرید.

اصول طراحی گوشواره طلا ۲۰۲۰

نه تنها برای امسال بلکه برای همه سال های گذشته و پیش رو صنعت طلا و جواهر برای طراحی محصولات جدید خودشان از اصول خاصی پیروی میکنند. طراحی گوشواره طلا از این قاعده مستثنی نیست. به طور کلی ۶ قاعده در طراحی انواع مدل گوشواره ۲۰۲۰ وجود دارد که عبارتند از:

  1. تأکید – روی یک بخش از جواهر بسیار تاکید میشود. به عبارتی بخشی از جواهر را برجسته تر و قابل توجه تر میکنند. مثلا در ساخت گردنبند ممکن است بخشی از زنجیر را به رنگ قابل توجه تری در بیاورند.
  2. حرکت و جابجایی – طراح جواهرات باید روی جرک جواهری که طراحی کرده کار کند. به عبارتی در موقعیت های مختلف باید مشخص شود که جواهر چگونه حرکت کرده یا جابحا میشود.

۴ مورد دیگر عبارتند از:

  1. نسبت کیفیت به وزن
  2. کنتراست
  3. وحدت و یکپارچگی جواهر
  4. هارمونی جواهر با ویژگی های استفاده کننده

بهترین مدل گوشواره طلا ۲۰۲۰ چیست؟

سابق بر این ما تنها چند مدل گوشواره داشتیم اما طی چند سال گذشته چند مدل دیگر وارد بازار طلا و جواهر شده اند. این روزها به نظر میرسد که طرح های خمیده بهترین مدل سال هستند. گوشواره های  با طرح های خمیده برعکس گوشواره های قدیمی از هیچ شکل خاصی تبعیت نیمکنند. (مانند دایره ای، اشکی، لوزی و ..)

بهترین مدل برای بچه ها

اگر قصد خرید گوشواره طلا برای فرزند دلبخند خودتان را دارید احتما میدانید که خرید گوشواره برای آن ها کمی متفاوت تر است و از اصول خاصی پیروی میکند. برای مثال شما نباید برای آن ها گوشواره های کشیده و بلند، تیز و یا خیلی بزرگ بگیرید. بچه ها بهتر است که گوشواره های گرد دایره ای که دو سر آن ها در هم قفل میشود استفاده کنید. هرچه دختر شما بزرگ تر میشود بهتر است که بر اساس سلیقه خودش و همچنین اصول دیگر خرید اقدام به خرید کنید.

از کجا گوشواره طلا بخرم؟

شما میتوانید به بازار طلای شهر خودتان بروید و با سر زدن به تمامی مغازه های طلافروشی و مقایسه محصولات یک جفت گوشواره طلا خوب برای خودتان بخرید. اما اگر این روزها به خاطر کرونا و گرمای هوا یا مشکلات دیگر نمیتوانید از خانه بیرون بروید اصلا نگران نباشید. فروشگاه های اینترنتی طلا فروشی زیادی وجود دارد که میتوانید تنها با مقایسه محصولات داخل سایت یک خرید خوب داشته باشید و خرید خود را درب منزلتان تحویل بگیرید. برای خرید گوشواره طلا مدل جدید نیز میتوانید به فروشگاه اینترنتی کیش طلا مراجعه کنید و از میان بیش از ۱۰۰ نوع گوشواره مختلف یکی را به دلخواه و بر اساس مقدار هزینه ای که دارید یکی را انتخاب کنید. برای مشاهده شماره  های تمام و همچنین مجوزهای فروش اینترنتی کیش طلا حتما به صفحه اصلی ما سر بزنید.

 

نظرات شما

لطفا اطلاعات زیر را کامل پر کنید

ایمیل شما نمایش داده نمیشود

وارد کردن وارد ستاره دار الزامی است