سبد خرید شما خالی است.

۲۰ مدل انگشتر نامزدی طلا در سال ۹۹ ۲۰ مدل انگشتر نامزدی طلا در سال ۹۹

آخرین اخبار و مطالب در مورد طلا و جواهر

صفحه

اخبار و مقالات

۲۰ مدل انگشتر نامزدی طلا در سال ۹۹
۲۸ تیر ۹۹ اخبار

۲۰ مدل انگشتر نامزدی طلا در سال ۹۹

انگشتر نامزدی نشان دهنده وارد شدن زوجین به یک دوره  پیش از عقد و عروسی و آغاز زندگی مشترک است. معمولا رسم است که برای این دوره یک انگشتر طلا خریداری میکنند و به عروس میدهند. انگشتر یا حلقه نامزدی میتواند به صورت مجزا برای دوره شیرین نامزدی خریداری شود یا اینکه مفصل و برای دوران عقد و عروسی و ازدواج نیز در نظر گرفته شود. اگر به تازگی وارد این دوره شده اید و میخواهید یک خرید خوب داشته باشید پیشنهاد میکنیم که این مقاله را بخوانید. ما در این مقاله تعدادی تصویر که مربوط به ۲۰ مدل انگشتر نامزدی در سال ۹۹ است را برای شما آماده کرده ایم که دیدن آن ها خالی از لطف نیست.

۲۰ مدل انگشتر نامزدی طلا در سال ۲۰۲۰ کدامند؟

با توجه به اینکه انگشترهای نشان معمولا کم وزن هستند و انتظار نمیرود برای خرید آن ها خیلی هزینه کرد، لذا اغلب افراد حتما برای دوره نامزدی یا نشان کردن عروس اقدام به خرید حلقه نامزدی یا حلقه طلا نامزدی میکنند. اگر میخواهید به زودی برای عروس خانم یک انگشتر نامزدی خوب بخرید دست نگه دارید و ابتدا جدیدترین مدل های سال ۲۰۲۰ را مشاهده کرده و با الگوبردای از آن ها یک حلقه یا انگشتر ایده آل بخرید. در ادامه  ۲۰ مدل جدید و داغ داغ سال ۲۰۲۰ را مشاهده خواهید کرد.

کاربرد و فلسفه انگشتر نامزدی چیست؟

انگشتر یا حلقه نامزدی طلا، نوعی حلقه است که نشان دهنده این است شخصی که آن را استفاده میکند وارد رابطه ای شده است تا بتواند ازدواج کند. این حلقه مخصوصا در جوامع غربی بسیار رایج است.

حلقه به عنوان هدیه نامزدی در هنگام پیشنهاد ازدواج یا مستقیماً پس از پذیرش پیشنهاد ازدواج توسط شریک زندگی به همسر آینده ارائه داده می شود. این یک توافق رسمی برای ازدواج در آینده نزدیک است. در کشورهای غربی، حلقه های نامزدی بیشتر توسط زنان استفاده میشود و می توانند با الماس یا سایر سنگهای قیمتی باشند.

در بعضی از فرهنگ ها ، زن و مرد حلقه های متناسب و ستی با هم استفاده میکنند که بسیار ساده هستند با این حال برخی دیگر ممکن است همان حلقه تا پایان عمر مورد استفاده قرار بگیرد. در کشورهای آنگلوساکسون ، انگشتر معمولاً با انگشت انگشتر دست چپ پوشیده می شود ، اما آداب و رسوم در سایر نقاط جهان به طور قابل توجهی متفاوت است.

بعد از دوره نامزدی با انگشتر طلا چه کنیم؟

معمولا رسم چنین است که در مراسم عروسی انگشتر نامزدی برداشته شده و حلقه ازدواج در انگشت دست چپ قرار داده میشود. برخی از عروس خانم ها از حلقه و انگشتر نامزدی به عنوان پشت حلقه نیز استفاده میکنند که این ایده بهتری است. با این حال معمولا طول عمر حلقه نامزدی مربوط به دوران نامزدی است.

جنس و استایل حلقه طلا چیست؟

حلقه های نامزدی، مانند هر نوع جواهرات دیگری، در سبک های مختلفی طراحی و ساخته میشوند. جنس این حلقه ها معمولا از طلا  (طلای زرد، طلای سفید و طلای رزگلد) و پلاتین ساخته میشوند اما انواع فلزات دیگر مانند تیتانیوم، نقره و فولاد ضد زنگ نیز برای حلقه های نامزدی استفاده می شود.

آیا انگشتر و حلقه نامزدی تنها برای عروس است؟

حتی در کشورهای غربی نیز معمولا بیشتر خانم ها هستند که حلقه نامزدی دست میکنند. مردان نیز میتوانند چنین کاری کنند کما اینکه طی چند سال گذشته نیز مردان حلقه  نامزدی به دست میکنند. با این حال هیچ اجباری نیست که مردان انگشتر نامزدی طلا داشته باشند.

از کجا انگشتر نامزدی و نشان بخریم؟

شما میتوانید با الگو گرفتن از تصاویر درج شده در این مقاله خودتان به یک مغازه طلا فروشی بروید و یک انگشتر نامزدی یا نشان خریداری کنید. اما اگه شما هم حوصله ندارید یک روز کامل به بازار بروید و بعد از کلی خستگی تازه موفق نشوید انگشتر مد نظر خودتان را خریداری کنید میتوانید اینترنتی اینکار را انجام دهید.

برای مثال میتوانید سری به فروشگاه اینترنتی کیش طلا بزنید و با مقایسه انواع انگشترهای ما یک نمونه را برای خریداری کنید. بعد از ثبت سفارش در کوتاه ترین زمان ممکن میتوانید انگشتر طلا را در درب خانه خودتان دریافت کنید. نگران کیفیت و صداقت پرداخت ها و سفارش های اینترنتی نباشید. برای اطمینان از یک خرید خوب اینترنتی میتوانید مجوزهای فروش اینترنتی، شماره های تماس و آدرس های ما در بازار به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید.

نظرات شما

لطفا اطلاعات زیر را کامل پر کنید

ایمیل شما نمایش داده نمیشود

وارد کردن وارد ستاره دار الزامی است