سبد خرید شما خالی است.

جدیدترین مدل انگشتر طلا زنانه وظریف ۲۰۲۰ جدیدترین مدل انگشتر طلا زنانه وظریف ۲۰۲۰

آخرین اخبار و مطالب در مورد طلا و جواهر

صفحه

اخبار و مقالات

جدیدترین مدل انگشتر طلا زنانه وظریف ۲۰۲۰
۴ تیر ۹۹ اخبار

جدیدترین مدل انگشتر طلا زنانه وظریف ۲۰۲۰

اگر میخواهید با مقدار پولی که در دست دارید بهترین و به روزترین انگشتر طلا زنانه ظریف را بخرید حتما این مقاله را بخوانید. ما چند عکس محبوب و ترند را در این مقاله آورده ایم و به بررسی مزایا و معایب انگشترهای طلا زنانه ضخیم و نازک پرداخته ایم.

عکس انگشتر طلا جدید مدل های ۲۰۲۰

این بخش حاوی تصاویر انگشترهای ظریف طلا برای زنان  است که تابستان امسال بسیار ترند و پرطرفدار هستند. شما میتوانید از این تصاویر الگو گرفته و متناسب با سلیقه خود یک انگشتر خوب بخرید.

اندازه استاندارد برای انگشترهای زنانه و ظریف

عرض و اندازه استاندارد یک انگشتر زنانه ظریف حدود ۲.۵ میلی متر است. طراحی های گسترده تر از ۳ میلی متر نیز وجود دارند با این حال اگر نمیخواهید خیلی هزینه کنید انگشترهای با ضخامت ۱.۵ تا ۲ میل برای شما مناسب تر است.

جوانب مثبت انگشتر طلا زنانه ظریف

 1. وزن کمی دارد

به خاطر ضخامت کمتر، این انگشترها بهترین گزینه برای کسانی هستند که نمیخواهند وزن انگشتر را حس کنند. این نمونه ها برای خانم هایی که لاغر هستند و مدام حلقه یا انگشتر از انگشتاشان خارج میشود مناسب هستند.

 1. سنگ ها را بهتر نشان میدهد

اگر میخواهید انگشترتان یک جواهر سنگ قیمتی داشته باشد و در عین حال چشم ها به این سنگ یا جواهر دوخته شود حتما انگشتر طلا زنانه ظریف بخرید. زیرا به دلیل کوچک بودن اندازه این انگشترها سنگ بیشتر خودش را نشان میدهد.

 1. برای افراد لاغر مناسبترند

برای انگشت ظریف، انگشتر طلا زنانه ظریف مناسب تر است. افراد لاغر میتوانند به خوبی استایل نازک و ظریف انگشتر را متناسب با ویژگی های انشگشتانشان خریداری کنند.

 1. هزینه کمی دارند

به دلیل وزن کمی که دارند هزینه کمتری نیز در بر میگیرند. به همین خاطر اگر نمیتوانید با وجود قیمت بالای طلا انگشترهای طلای سنگین انتخاب کنید میتوانید با هزینه کمتر یک انگشتر طلا زنانه ظریف و نازک خریداری کنید.

جوانب منفی انگشتر طلا زنانه ظریف

 1. آسیب پذیر ترند

به دلیل کاهش ضخامت و نازک بودن،  ممکن است به راحتی به بدنه انگشتر طلا آسیب وارد شود. چنانچه جنب و جوش زیادی دارید یا کار شما جزء مشاغل سخت و یدی است بهتر است که به جای نمونه های نازکتر، انگشتر طلا ضخیم خریداری کنید.

 1. طول عمر کمی دارند

همانطور که گفته شد به دلیل آسیب پذیر بودن، این انگشترها طول عمر کمتری دارند و مخصوصا اگر به صورت مکرر پولیش داده شوند امکان کاهش طول عمر وکیفیت آن ها بسیار زیاد است.

 1. برای افرا با وزن بالا نامناسبند

کسانی که وزن بالایی دارند و پرتر هستند بهتر است به جای  انگشتر زنانه ظریف از انگشترهای ضخیم استفاده کنند. زیرا به دلیل نازک بودن اصلا قابل توجه نیستند.

جوانب مثبت انگشتر ضخیم تر

 1. انگشترهای ضخیم روی انگشت بهتر سوار میشوند

انگشترهایی که ضخامت بیش از ۲.۳ میلیمتری دارند بهتر وارد انگشت شده و فیکسث و ثابت یمشوند.

 1. درخشش بیشتر

هرچه حلقه طلا و انگشتر زنانه ضخیم تر باشد نیازمند سنگ بزرگتری است و به طبع این سنگ بیشتر میدرخشد و بیشتر در چشم است. اگر شما میخواهید درخشش انگشترتان بیشتر باشد حتما یک نوع صخیم بخرید.

 1. با دوام تر هستند

اگر میخواهید حلقه یا انگشتر طلا شما بیشتر دوام بیاورد و کیفیت خود را تا سالیان سال حفظ کند حتما انگشتر ضخیم بخرید که دوام بیشتری دارد.

جوانب منفی خرید انگشتر زنانه ضخیم

 1. به سنگهای قیمتی مناسب و گرانی احتیاج دارد

انگشترهای ضخیم به تنهایی و بدون سنگ چندان ظاهر جالبی ندارند. بنابراین اگر کسی نیستید که دل به سادگی جواهرات ببنید مجبود خواهید بود برای انگشتر خود سنگ انتخاب کنید که هزینه زیادی روی دستتان میگذارد.

 1. برای افراد لاغر مناسب نیستند

کسانی که لاغر  هستند همانطور که پیشتر گفته شد دوست ندارند انگشترشان روی دست و انگشت سنگینی کند.

مبانی اندازه گیری حلقه و انگشتر

اندازه گیری استاندارد برای حلقه به صورت میلی متر انجام می شود و برابر با طول دور داخلی حلقه (قسمتی که انگشت را لمس می کند) است. اندازه از نظر تئوری استاندارد است اما می تواند از یک نوع  جواهرات تا جواهرات دیگر متفاوت باشد.

بهترین روش برای اندازه گیری دور  انگشت، رفتن به یک مغازه یا مرکز جواهرات است. شما با دست کردن حلقه های مشخص سایز دقیق انگشت خود را به دست آورده و اقدام به خرید انگشتر طلا زنانه خواهید کرد.

خرید انگشتر طلا زنانه از کیش طلا

برای خرید هر نوع انگشتر از سبکترین وزن تا بیششترین وزن رایج میتوانید به فروشگاه کیش طلا مراجعه کرده و در چند دقیقه و تها با چند کلکی اقدام به خرید کنید.

نظرات شما

لطفا اطلاعات زیر را کامل پر کنید

ایمیل شما نمایش داده نمیشود

وارد کردن وارد ستاره دار الزامی است